Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретательс

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
igor_ko
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2015, 01:08
Реальне ім'я: Ігор
Моя HPV-техніка:: звичайний байк з незначними косметичними удосконаленями

Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретательс

Повідомлення igor_ko »

Зображення
В нашей прекрасной стране есть выдающиеся, активные люди такие как Иван Бондаренко. Не смотря на то, что он инвалид первой группы, он изобретатель и проводит конкурс-выставку для изобретателей и не только. Пожалуйста очень надо, что бы событие прошло с размахом и об этом узнали как можно больше людей. Прошу помочь не только перепостом, может друзья журналисты, может статья на сайте, может вы изобретатель и примете участие. Подробности:
Общество изобретателей и рационализаторов Украины, Харьковская государственная научная библиотека им. В.Г. Короленко приглашают Вас принять участие в «Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретательского искусства"Ukr.tech.fest"»! К участию в конкурсном отборе допускаются студенты, аспиранты, преподаватели вузов, представители научных и общественных организаций, а также независимые разработчики в возрасте от 18 до 45 лет.

Лучшие работы будут опубликованы в сборнике научных трудов. Публичная презентация лучших инновационных проектов в рамках финального этапа проекта "Ukr.tech.fest" продёт в одной из старейших библиотек Украины, в Харьковской государственной научной библиотеке им. В.Г. Короленко.

Контактная информация оргкомитета:
E-mail (для отправки конкурсных материалов): ukr.tech.fest@ukr.net
Телефон для справок: +38 (066) 041-30-80
Группа в Вконтакте: http://vk.com/ukr.tech.fest
Координатор проекта: Иван Бондаренко

Приём конкурсных материалов до 25.04.2015 года

Для участия необходимо отправить конкурсный материал на E-mail: ukr.tech.fest@ukr.net форма для заполнения
https://docs.google.com/forms/d/1voq4kF ... A/viewform
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретате

Повідомлення Velodreamer »

Особисто я - конструктор, а не винахідник...
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
ivan-kyiv
Повідомлень: 2
З нами з: 30 травня 2015, 20:47
Реальне ім'я: Пушечніков Іван Сергійович
Моя HPV-техніка:: Антропохід (новий варіант rowingbike)
http://ivan-kyiv.blogspot.com/2015/04/100.html

Re: Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретате

Повідомлення ivan-kyiv »

Ого! Які цікаві речі відбуваються. А я, власне, винахідник і усе пропускаю. Міг би представити ось це: http://ivan-kyiv.blogspot.com/2013/10/83.html
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретате

Повідомлення Velodreamer »

ivan-kyiv, а ви маєте розрахунки стосовно ефективності вашого приводу? Чи сенс в тому, щоб зробити тренажер?
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Andr
Повідомлень: 7
З нами з: 17 грудня 2014, 03:24
Реальне ім'я: Андрій

Re: Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретате

Повідомлення Andr »

Теж хотів би взнати, яка мета у цього веслувального приводу та чого прагне винахідник. Спадає на думку декілька варіантів.

А. Збільшити загальну енергоефективність порівняно зі звичною конструкцією? Себто їхати швидше чи (за тої ж швидкості, що й у традиційних засобів) зекономити сили.
Б. Збільштити пікову короткочасну потужність? Скажімо, на підйомах.
В. Просто завантажити плечовий пояс?
Г. Досягти кращої, ніж звичайно, ергономіки рухів?
ivan-kyiv
Повідомлень: 2
З нами з: 30 травня 2015, 20:47
Реальне ім'я: Пушечніков Іван Сергійович
Моя HPV-техніка:: Антропохід (новий варіант rowingbike)
http://ivan-kyiv.blogspot.com/2015/04/100.html

Re: Открытой межрегиональной выставке-конференции изобретате

Повідомлення ivan-kyiv »

Andr писав:Теж хотів би взнати, яка мета у цього веслувального приводу та чого прагне винахідник. Спадає на думку декілька варіантів.

А. Збільшити загальну енергоефективність порівняно зі звичною конструкцією? Себто їхати швидше чи (за тої ж швидкості, що й у традиційних засобів) зекономити сили.
Б. Збільштити пікову короткочасну потужність? Скажімо, на підйомах.
В. Просто завантажити плечовий пояс?
Г. Досягти кращої, ніж звичайно, ергономіки рухів?
Серед усіх hpv існує окремий різновид - rowing bike
За цими ключовими словами ви знайдете докладну відповідь на ці питання. Але коротко відповім. Головне - це поєднання дуже вдалого тренажеру для всього тіла із транспортним засобом. При чому, якщо для велосипеду головним чинником є швидкість пересування, то для rowing bike - головне це режим тренування. До того ж, теоретично на rowing bike можна досягти більшої енергоефективності. Але досі це нікому не вдавалося. Може у мене вийде, тому що...

Я винайшов новий засіб перетворення енергії веслювальних рухів в обертальну енергію. Він має надзвичайні властивості: а) навантаження на тіло не залежить від швидкості руху і нахилу дороги; б) ККД більше ніж 90% на будь-якій швидкості, а на малих швидкостях може досягати 97%; в) нема потреби перемикати передачі або ще якось відволікатися (перетворювач миттєво автоматично підлаштовується під швидкість руху колеса)
WsmpjjiStiNc

web

Повідомлення WsmpjjiStiNc »

Ура вот то, что искал!
Відповісти