Де брати труби?

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Де брати труби?

Повідомлення Velodreamer »

Пропоную в цю тему скидати корисні посилання на постачальників підходящих для нашої справи матеріалів, зокрема тонкостінних труб.

Ось тут я купляю труби для фреймсетів та всіеї іншої техніки: http://www.triada.at.ua/

Є певні обмежання по цій фірмі:
- Можна купити НЕ МЕНШЕ 6-ти метрів кожного виду труби.
- Під час доставки фірма викликає перевізника до себе на склад, тому доставка виходить я "Двері-склад", тобто досить дорого.
- Буваюсь у них помилки з формуванням замовлення. Можуть переплутати товщину стінки або найменування труби. Треба дзвонити і нагадувати.
- Якщо труба єв прайсі - це незначить, що вона є в наявності. Требатакож дзвонити і уточнювати перед замовленням.
- Оплата тільки попередня - через банк (можна через ІнтернетБанкінг)


Тут можна скачати свіжий прайс: http://triada.at.ua/index/0-5
Вкладення
TRIADA.GIF
TRIADA.GIF (3.34 Кіб) Переглянуто 21421 раз
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Де брати труби?

Повідомлення mijki »

EnedyG
Повідомлень: 2
З нами з: 27 червня 2014, 12:49
Реальне ім'я: Енеді Габріель
Звідки ви?: м. Хуст, Закарпатська обл

Re: Де брати труби?

Повідомлення EnedyG »

Купував труби у Тріаді загалом все влаштовує, але доставка кусається, заплатив 108 грн ( живу в м. Хуст, Закарпатська обл.), але якщо врахувати доставку до вартості труби то виходить всерівно що труба 3мм
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Де брати труби?

Повідомлення Igor-Creator »

Також купую труби та профілі у "Тріаді". Додам про ще про одну особливість цієї фірми: вони дуже рідко поновлюють прайс на своєму сайті, тому набагато краще не скачувати прайс з їхнього сайту, а написати їм листа електронною поштою із проханням надіслати "свіжий" прайс. Я завжди так роблю перед тим, коли збираюсь щось у них купувати.
vovchik
Повідомлень: 3
З нами з: 02 липня 2014, 22:41
Реальне ім'я: Володимир
Моя HPV-техніка:: Детский трайк из стеклопластика(2 шт).Детский трайк из стальной трубы. Трайк взрослый (в процессе) Велоприцеп одноколессный. Велоприцеп двуколесный. Езжу на велосипеде Bergamont Vitox.

Re: Де брати труби?

Повідомлення vovchik »

Покупал у Триады трубы. Все нормально,только порезали не так как я просил :( Может кто подскажет можно ли купить такие же трубы,только с более прочной стали,а то сталь 08КП ну реально пластилин..хотя варится и гнется очень хорошо.
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Де брати труби?

Повідомлення Velodreamer »

Сами ищем :) Трубы из более прочной стали даже в Москве трудно найти. Как только кто-то найдёт - пишите сюда координаты, может как-то вместе скинемся на своместный заказ.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Де брати труби?

Повідомлення mijki »

Напишіть , хто в курсі , марки міцної сталі яку бажано б для рам викорисовувати і яку реально є шанс знайти у нас в країні .
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Де брати труби?

Повідомлення Voolodja »

пробуйте поискать трубу из стали 30хгса, может повезет
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Де брати труби?

Повідомлення mijki »

25CrMo4 . CrMo та St52(S355) радять ... поки що шукаю. Хромовано молібденовий сплав для наших рам потрібний , то таке саме як і до мотоциклетних рам , сталь стає твердіщою за рахуном молібдену і нержавіючою дякуючи хромуванню .

ps

Обписав всі фірми ( котрі знайшов в інернеті, наші ) що подібним товаром торгують . Якщо скажуть що потрібно брати оптом то комусь ще вони потрібні, щоб на пару замовити , метрів з 10 - 20 ?

PS PS Оо це вже тепло - "Труба бесшовная 34х1 холоднокатаная; 6 м ст. 30ХГСА"

ps Нажаль з тріади прийшла така відповідь - :cry: "... занимаемся исключительно черной стальной трубой по стали 08кп - 1-3пс." :|

Пробиваю парралельно нашому і польський напрямок , німеччнина то вже на останок коли вже точно переконаюся що тут ніц немає ...
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Де брати труби?

Повідомлення mijki »

Понаписував китайцям запити на матеріал - Steel Pipe of Grade 42CrMo4 . чекаю пропозицій . В них точно Різдва немає :mrgreen: , не те що наші бариги - всі у відпустках тепер . Доставка буде певне дорогувата , хоча хто зна . Який діаметр і товщину порадите брати ? 1мм. і діаметр 50 мм. на основну раму і можливо 3мм на 1 мм допоміжні трубки ( на вилки , підвіски , підсидушники ітд. ) ? Охота взяти з запасом труб на 5 - 6 аппаратів ( малих ) або 3 великих . ( в далекій перспективі планую зробити з них дружині щось типу міні-електрокар :roll: :) ) .
Відповісти