Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Розділ для обговорення проектів, що знаходяться у процесі створення.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення mijki »

Володя ні разу не чушь а файна справа ! Енергетична незалежність чудова річ .

В принципі маю на думці ще один можливий варіант використання цього однокіловатника що в мене без діла валяється - зробити на його основі максимально полегшений стремлайнер , дати моторколесо наперед , нахімічити гіроскопи 2 по 10 кілограм під сидіння і можна буде на поворотах на 50 кмг. пролітати ! :o :D
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення Voolodja »

если бы я не игрался с ветрками - я может имел бы другое мнение :D
если мне нужна была бы энерго независимость, я бы сделал газогенератор на дровах и взл бы Китайский ДВС с генератором (с этим я тоже игрался :D )
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення mijki »

Володя радий за тебе . :)

Таке питання , яку схему випускних коліщат ( для зупинки , зрушування з місця ) можна використати на стрімлайнері веломобілі з низькою посадкою як у тройтеха приблизно ... ?

В курсі що можна просто дві дірки для ніг по боках вирізати , було б простіще , але воно вигляду не матиме , тай при поганій погоді не дуже то й хочеться їх надвір випихати .

На мою думку ( як теоретика ) треба зробити якось так щоб вони були спаровані та підпружинені , тобто викидалися натисканням якогось легкодоступного важеля , і викидалися миттєво , а вже піднімалися вручну іншим потужним важелем * типу ручних гальм автомобіля ) . :roll:

Сама рамна трубка бокового підтримувача, напевно практично було б її зробити зі склопластику щоб вона малла трохи й аммортизації ( для бездоріжжя ) ?
Вкладення
imagesGRA6LK07.jpg
imagesGRA6LK07.jpg (10.35 Кіб) Переглянуто 5642 разів
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення Voolodja »

Troytec прекрасная машина без дополнительных колес и кузова! Лично проверил.

Кузов на 2-х колесном аппарате используемом для бытовых нужд - утопия, только 3-х колесная схема.
Вкладення
Troytec.jpg
Troytec.jpg (408.68 Кіб) Переглянуто 5640 разів
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення mijki »

Саморобщики електромобілів зауважили про деякі недоліки моторколеса, проти звичйних ассинхронних електромоторів з ремінною чи зірочковою передачею .

1. вага електромотору , шайба вагою в 12 кег ( 4кіловатник наприклад ) і наші ями на дорогах не дуже пасують , а так як в мене 3 колї то мені їх всіх обїзджати буде важкувато ( одноколійному велосипедисту тут значно легше ) .

2. Герметичність . Зрозуміло що нормальний виробник ставить і сальники і прокладки , але якщо їздити по сніговій каші , то рано чи пізно брудна вода знайде собі прохід в мотор .

Тому задумався над встановленням моторколеса в салоні . Воно буде в сухому місці та підаммортизоване всередині . Можна його наприклад встановити зверху заднього колеса і кинути ОКРЕМИЙ ланцюг з зірочки на велосипедну кассету , але які тут нюанси можуть вилізти ? Що треба зробити щоб система виявилась практичною та робочою ? Може варто взяти мотоциклетну зірочку та ланцюг ? Бо 4 кіловати швидко позїдають як і зуби так і порвуть ланцюга ... Моторколесо причепити на підаммортизовану задню підвіску але + ще й свою невеличку аммортизацію зробити ...
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення Voolodja »

тот узел что будет прыгать на ямах, лучше делать как можно легче, т.е. мотор ставить на раму.
на раму но так чтобы новый центр тяжести не ухудшал устойчивость и маневренность.
если ставить цепь и звезды от мотоцикла, да, они вдержат с лихвой, потому что сломается следующий слабый узел в цепи - колесо.
надо обязательно отделять педали от мотора обгонной муфтой.
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення mijki »

Що таке обгонна муфта ? Якьпланував - кинути на найбільшу зірку ( першу в кассеті ) мотор , мотоциклетним ланцюгом , а решту зірок крутитиме велосипедний ланцюг .
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення Voolodja »

mijki писав:Що таке обгонна муфта ? Якьпланував - кинути на найбільшу зірку ( першу в кассеті ) мотор , мотоциклетним ланцюгом , а решту зірок крутитиме велосипедний ланцюг .
ага :D и когда будет тянуть мотор, педали все равно придется крутить?
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення mijki »

Voolodja писав:
mijki писав:Що таке обгонна муфта ? Якьпланував - кинути на найбільшу зірку ( першу в кассеті ) мотор , мотоциклетним ланцюгом , а решту зірок крутитиме велосипедний ланцюг .
ага :D и когда будет тянуть мотор, педали все равно придется крутить?
А коли зірочку на мотор, з іншого боку колеса дати . :D ( здорову таку по розміру як саме моторколесо ) ?

За ту обгонну муфту - не уявляю що то таке поки що . :D
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Виготовлення корпусу веломобіля без матриць.

Повідомлення Voolodja »

mijki писав: А коли зірочку на мотор, з іншого боку колеса дати . :D ( здорову таку по розміру як саме моторколесо ) ?

За ту обгонну муфту - не уявляю що то таке поки що . :D
А смысл в чем? И зачем здоровую?

Обонная муфта в приложении (жаль что у вас Гугл не работает)
Вкладення
2010122818164545670_175821984.jpg
2010122818164545670_175821984.jpg (54.51 Кіб) Переглянуто 5591 раз
Відповісти