Падіння на лігераді

Розділ для обговорення проектів, що знаходяться у процесі створення.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
oksap5
Повідомлень: 20
З нами з: 01 березня 2016, 23:00
Реальне ім'я: руслан
Моя HPV-техніка:: Лігерад Сафарі

Падіння на лігераді

Повідомлення oksap5 »

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... SE-5lAu6Ig
Усім привіт. Ось у таку халепу я попав.
Зараз лежу з переломом шийки бедра. Думаю наслідки падіння були б меншими, якщо б були на сидінні бокові мягкі відбивачі біля тазу. Кермо під сидінням теж змягчило би удар. Ну і звичайно обов'язкове для лігерадистів носіння демпферних шортів, налокітників та шоломів. Нікого не вчу, висновки робіть самі. Біль була страшна.
Переднє колесо в мене стоїть лисе, на мокрій дорозі дало про себе знати. На спуску їхав гальмуючи двома гальмами, певно переднє трохи перетиснув.
Всім здоров'я та розуму.
Бо я , дурачок, хотів доробити боковини раніше і не доробив. Шорти лінь було вдягати, а налокітників зняв в сумку перед падінням, бо додому вже близько було. А їздив по лісах і полях цілий день в них. Зашивали ще й лікоть.
Пробіг на авто 1000000 км, на мото 40000 км, на вело 5000 км, на лігераді 1000 км. Поки що.
oksap5
Повідомлень: 20
З нами з: 01 березня 2016, 23:00
Реальне ім'я: руслан
Моя HPV-техніка:: Лігерад Сафарі

Re: Падіння на лігераді

Повідомлення oksap5 »

tu.be&v=5 вставити замість крапочок в посиланні на ютуб. Може хтось нормально вставити відео?
Пробіг на авто 1000000 км, на мото 40000 км, на вело 5000 км, на лігераді 1000 км. Поки що.
Аватар користувача
Olivera
Активіст HPV
Повідомлень: 47
З нами з: 02 березня 2016, 00:44
Реальне ім'я: Сергей
Моя HPV-техніка:: боковой пріцеп до велосіпеду "English Style", трьохколісний грузовий дельта-трайк, Лігерад -2016-aka Cruze bike
Звідки ви?: Україна, Луганська обл, м. Лисичанськ
Контактна інформація:

Re: Падіння на лігераді

Повідомлення Olivera »

Співчуваю. :( Тримайся! Бажаю виздоровлення без ускладнень!
Життя- шлях із темряви минулого в темряву майбутнього - і Це все що у тебе є.
romanta
Повідомлень: 11
З нами з: 16 лютого 2016, 20:36
Реальне ім'я: Олексій
Моя HPV-техніка:: http://romanta.io.ua

Re: Падіння на лігераді

Повідомлення romanta »

Сочувствую... это очень опасно... особенно не чувствовать углы наклона :(. Особенно для лежачей техники. Моя жена отделалась сильным ушибом коленной зоны... переехала рельсы в дождь под углом в 30 градусов. Стараюсь делать посадку лигерада как можно ниже.
Відповісти