LWB Bent "2017"

Розділ для обговорення проектів, що знаходяться у процесі створення.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Аватар користувача
Olivera
Активіст HPV
Повідомлень: 47
З нами з: 02 березня 2016, 00:44
Реальне ім'я: Сергей
Моя HPV-техніка:: боковой пріцеп до велосіпеду "English Style", трьохколісний грузовий дельта-трайк, Лігерад -2016-aka Cruze bike
Звідки ви?: Україна, Луганська обл, м. Лисичанськ
Контактна інформація:

Re: LWB Bent "2017"

Повідомлення Olivera »

Згоден з Вами, Ігоре, але для мене перша корисна "дрібничка" - це все ж вантажний відсік під сидінням, і як його найкраще зробити, це для мене поки що є проблемою. Якщо у когось є якійсь пропозиції, як краще його зробити, то підкажіть, будь ласка.
Життя- шлях із темряви минулого в темряву майбутнього - і Це все що у тебе є.
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: LWB Bent "2017"

Повідомлення Igor-Creator »

Olivera писав:для мене перша корисна "дрібничка" - це все ж вантажний відсік під сидінням, і як його найкраще зробити, це для мене поки що є проблемою. Якщо у когось є якійсь пропозиції, як краще його зробити, то підкажіть, будь ласка.
Є в мене одна давня ідея, яку я сам ще досі не випробував...
Каркас багажного відсіку можна зробити з тоненьких металевих трубок, а потім обтягнути цей каркас щільною міцною тканиною (водостійкий брезент чи щось аналогічне). У світі існують навіть автомобілі, кузов яких виконаний по цій технології!
tryapkomobil.jpg
tryapkomobil.jpg (91.92 Кіб) Переглянуто 19179 разів
Аватар користувача
Olivera
Активіст HPV
Повідомлень: 47
З нами з: 02 березня 2016, 00:44
Реальне ім'я: Сергей
Моя HPV-техніка:: боковой пріцеп до велосіпеду "English Style", трьохколісний грузовий дельта-трайк, Лігерад -2016-aka Cruze bike
Звідки ви?: Україна, Луганська обл, м. Лисичанськ
Контактна інформація:

Re: LWB Bent "2017"

Повідомлення Olivera »

Цікава ідея! Тільки трубки як у Олексія на трайку водопровідні метало-пластикові.
Життя- шлях із темряви минулого в темряву майбутнього - і Це все що у тебе є.
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: LWB Bent "2017"

Повідомлення Igor-Creator »

Olivera писав:Цікава ідея! Тільки трубки як у Олексія на трайку водопровідні метало-пластикові.
Насправді у наш час є багато варіантів, з чого саме можна зробити таку конструкцію. Перерахую те, що прийшло в голову негайно, без довгих роздумів:
1. Алюмінієві трубки діаметром 10...15 мм. Бачив такі у деяких київських будівельних гіпермаркетах. Раніше з таких трубок виготовляли телевізійні антени метрового діапазону.
2. Склопластикові дуги для сучасних палаток - вони легкі, міцні та їх можна придбати окремо.
3. Частини від телескопічних рибальських вудок або спінінгів - можна підібрати саме такий діаметр та довжину, які потрібні для конкретної конструкції. Щоправда, ці деталі мають невелику конусність, але я вважаю, що це в нашому випадку не критично.

І взагалі, такий багажник можна зробити навіть безкаркасним! Для цього потрібно його дно та боковини зшити з двох шарів тканини, а між ними помістити якийсь тонкий та гнучкий листовий пластик - PVC чи щось аналогічне. Головне, щоб цей матеріал добре гнувся, але не тріскався та не ламався. Тоді цей багажник і свою форму добре триматиме навіть коли він пустий, і при повному навантаженні не пошкодиться...
Аватар користувача
Olivera
Активіст HPV
Повідомлень: 47
З нами з: 02 березня 2016, 00:44
Реальне ім'я: Сергей
Моя HPV-техніка:: боковой пріцеп до велосіпеду "English Style", трьохколісний грузовий дельта-трайк, Лігерад -2016-aka Cruze bike
Звідки ви?: Україна, Луганська обл, м. Лисичанськ
Контактна інформація:

Re: LWB Bent "2017"

Повідомлення Olivera »

Дякую Ігоре за ідеї! Все тобою вказане можно знайти і в моєї майстерні )))). Сподіваюсь спробувати всі варіанти.
Життя- шлях із темряви минулого в темряву майбутнього - і Це все що у тебе є.
Відповісти