Щорічні весняні збори\змагання

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Щорічні весняні збори\змагання

Повідомлення Velodreamer »

Всім привіт! Остання зістріч у "Таборі Велоконструкторів 2014" показала, що саме такий формат (з деякими допрацюваннями) добре підходить для спілкування і обміну досвідом між ентузіастами в «домашній» обстановці.
Між тим, вже кілька років наші ентузіасти приймають участь у змаганнях «Одеська Сотка», що проходить у другу суботу квітня. «Сотка» - наймасовіший вело захід країни – це його найбільший плюс. Але є суттєвий мінус – нестійка погода початку квітня. Це створює великі труднощі для тих, хто хоче поїхати до місця своїм ходом.
Пропоную подумати і запропонувати варіанти для зустрічі у схожому форматі (а саме – любительські перегони), але у більш стабільний погодний період, наприклад у травні.
Цю ідею запропонував мені Олександр Лук’янченко з Кривого Рога. Я думав над цим і дійшов висновку, що мені така пропозиція подобається, до того ж їхати на наступну «Сотку 2015» я не збираюсь саме через погоду. А от приїхати у Кривий Ріг в травні на якийсь марафон було би непогано.

Наголошую на тому, що цей захід не замінює «Табір Велоконструткорів». У цих заходів різна мета. Якщо перший – перегони і випробування себе, то другий – спілкування і обмін досвідом, тестування техніки і невеликі побутові та екскурсійні поїздки.

Отож чекаємо на пропозиції. Ближче до справи я буду тримати контакт з організаторами велозаходів Кривого Рога.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Щорічні весняні збори\змагання

Повідомлення Igor-Creator »

Мені теж подобається ідея проведення двох щорічних заходів різного формату. Можливо, що деяким ентузіастам буде цікавим лише один з двох заходів, але мені здається,що більшість з нас захоче прийняти участь і у "Таборі", і у "Перегонах". Єдине, що я хотів би додати - було б непогано дізнатися про дати офіційних велобреветів, вибрати найбільш прийнятний для нас (по даті та по місцю проведення) та приєднатися до нього. Окрім "Одеської сотки" - наймасовішого та найвідомішого велобревета України - у нашій країні проводяться багато інших офіційних веломарафонів-бреветів. До любого з них ми можемо приєднатися усією нашою дружньою веломобільною компанією та, можливо, отримати офіційні заліки у якості "бонусів" :)

Формат проведення я пропоную робити триденним:
день перший - загальні збори, налаштування техніки, невеликі пробні виїзди
день другий - участь у веломарафоні/бреветі/перегонах
день третій - аналіз подій дня вчорашнього, відпочинок, спілкування, відбуття учасників

Звісно, ми можемо організувати свій особистий марафон, але якщо мова йде саме про змагання, то цікавіше буде приєднатися до одного з офіційних бреветів.
Відповісти