Табір велоконструкторів 2014

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Графік приїзду учасників:

Пропоную тим, хто їде поїздом до Черкас, а далі своїм ходом - приїжджати 14-го серпня.
А тим, хто їде поїздом (або своїм ходом) через Олександрівку (ст. Фундуклеевка) приїзджати 15-го серпня.

Таким чином я зможу зустріти і тих і тих. Вже передзвонив всім, хто надсилав заявки.

Наразі:
Габрієль Енеді збирається їхати через Черкаси 14-го серпня
Артур Пивар - Своїм ходом на авто 15-го серпня
Сергій Кальченко - своїм ходом на "Колумбі" з Харкова (планую зустрічати в Суботові, якщо встигну) 15 серпня
Віталій Семіохін - своїм ходом з Кременчука (планую зустрічати в Суботові, якщо встигну) 15 серпня
Ростислав Тарасовський - своїм ходом з Кременчука (планую зустрічати в Суботові, якщо встигну) 15 серпня
Сергій Петренко - Своїм ходом на шоссері з Кіровограда через Олександрівку 15 серпня
Ігор Галанін - Поїздом до Олександрівки 16-го серпня
Володимир Мазурчак - приїде 15-го о 14-тій годині в Олександрівку. Зустрінем його разом з Сергієм Петренко.
Павло Недільський - через Черкаси на лігераді 15-го серпня
Кравець Андрій - через Черкаси (можливо не один) на велосипеді можливо 14-го серпня
Павло Панкеев - ще точно не вирішив чи буде брати участь.

Для тих, хто їде через Олександрівку - я обов'язково маю вас зустрічати, хоча б у селі Триліси (але краще у самій Олександрівці), бо дорогу через ліс ви самі точно не знайдете.


На фото Павло Недільський
Вкладення
Павло Недільський.JPG
Павло Недільський.JPG (79.55 Кіб) Переглянуто 13240 разів
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Я знову на зв'язку в Інтернеті. Оновив попередній пост. У нас уже 8 заявок.

Забув написати раніше - беріть із собою резинові шльопанці, вони знадобляться для пересування у дворі і для душа. Також беріть один комплект спортивного одягу (куртка і штани), бо ночі в нас бувають холодні. Минулої ночі було лише +16, хоча вдень +30. Резину ставте, по можливості, зубату, бо будемо часто їздити по грунту. Також незавадить низька передача. Шоссе на маршрутах майже не будет.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Igor-Creator »

Як добре - вже 11 учасників планують приїхати! До того ж більше половини з них ще не приймали участі у наших фестивалях, які проводилися у попередні роки. Тому особисто мені буде дуже цікаво та приємно познайомитися з новими однодумцями та поспілкуватися "наживо" з тими, з ким доводилося спілкуватися лише через телефоном або через Інтернет.
До початку цього заходу лишаються лічені дня, і я уже думками "майже увесь там" :)
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Налагоджуэмо органызацію табору. Зараз маэмо 3-х учасників. Нажаль Габріель Енеді не зміг приїхати.

Завтра очікуємо приїзд ще 5-ти ентузіастів.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Відповісти