Табір велоконструкторів 2014

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Зображення

Тема для обговорення заходу (http://hpv.com.ua/2014/07/camp-2014/)


Пропоную для обговорення меню на 5 днів.



Борщ
Варена картопля з м'ясом
Гречана каша з гарніром
Суп із фрикадельками
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Igor-Creator »

Додам до меню:
-- Козацький куліш! Блюдо досить просте, продукти для нього доступні. Куліш якраз розрахований на приготування у похідних умовах - на вогні у великому казані.
А крім того, як мені здається, це блюдо має ще й символічне значення...
-- смажена риба або уха (звісно, це при умові, що риболовля буде досить вдалою :D )
-- різноманітні овочеві салати (огірки, помідори, капуста та інше)
-- макаронні вироби з гарніром
-- компот із усіляких фруктів, що можна придбати недорого.

Окрім їжі, мені також потрібно знати хоча б приблизний розклад роботи табору по днях. Наприклад, 15 серпня - це день збору учасників, чи вже день першого виїзду? Якого числа краще прибути в табір? Вважаю, що варто створити план роботи на кожен день - хоча б приблизно. Краще мати хоч якийсь план, щоб потім не влаштовувати спори на тему "коли й куди краще поїхати"...
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Казан як раз є :) Це гарна ідея - возити його з собою. Тим більше, що реально в таборі багато комарів, а от в полях їх немає зовсім. Тому є сенс обіди робити польовими. Але тоді не будет душу вдень... Будемо бачити по обстановці.

1 Перший день - збір і наладка побуту і техніки.

2 другий день - поїздка в Холодний Яр. Там можна довго гуляти і кататися. Дорогою заїдемо у краєзнавчий музей. До того ж, якщо поїхати рано вранці, то можна встигнути на місцевий субоній базар.

3 На днях розвідав про знакові місця Чигирина. Думаю, що другим буде виїзд туди. Крім того, в Чигирині в мене э знайомі, які казали про можливість покатати нас на вітрильноу човні по Дніпру. Це на 3-й день.

4 Далі чіткого плану немає - залишаемо простір для маневрів. Можна поїхати на рибалку і купання. Можна взагалі нікуди не їхати, а побути в таборі (якщо не буде багато комарів). Також залишаемо один день на випадок дощу.

5 Поїздка до джерела "Живун". Маршрут частково повторюється з попередніми днями, а частково - новий. Ввечрорі - омбін відзнятими фото і відео між учасниками.

6 проводи учасників


З сьгоднішнього дня почну викладати маршрути і деякі фото для реклами табору.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Igor-Creator »

Продовжуємо обговорення :)
Velodreamer писав:Казан як раз є :) Це гарна ідея - возити його з собою. Тим більше, що реально в таборі багато комарів, а от в полях їх немає зовсім. Тому є сенс обіди робити польовими. Але тоді не будет душу вдень... Будемо бачити по обстановці.
Не знаю хто як, але я - за польові обіди! Тим більш цього разу лігеради будуть майже не загружені (не треба возити з собою палатки, спальники та інше), тому узяти у дорогу посуд та продукти на один-єдиний обід буде зовсім не важко.
Velodreamer писав:1 Перший день - збір і наладка побуту і техніки.
А також знайомство та спілкування. Це гарна справа.
Але мені здається, що на облаштування лагерю та побутових умов цілого дня буде, мабуть, забагато. Тому у тих учасників, які прибудуть досить рано, може з'явитися декілька годин вільного часу, який можна буде використати для катання по окрузі навколо лагерю. Непогано було б заздалегідь примітити якесь цікаве місце, розташоване недалеко від села - на відстані кілометрів до 10. Наприклад, я бачив на карті декілька лісових ставків - цікаво, чи дозволено там рибалити?
Velodreamer писав:2 другий день - поїздка в Холодний Яр. Там можна довго гуляти і кататися. Дорогою заїдемо у краєзнавчий музей. До того ж, якщо поїхати рано вранці, то можна встигнути на місцевий суботній базар.
Дуже цікаво! І музей, і базар - це чудово! Гумор тільки в тому, що на базарі ми із своїми лігерадами будемо привертати увагу до себе :)
Velodreamer писав:3 На днях розвідав про знакові місця Чигирина. Думаю, що другим буде виїзд туди. Крім того, в Чигирині в мене э знайомі, які казали про можливість покатати нас на вітрильноу човні по Дніпру. Це на 3-й день.
Вітрильний човен - це зовсім фантастика! Я навіть і не мріяв про таке. Вважаю, що це обов'язково треба зробити, навіть якщо це потребує додаткових грошових витрат від кожного учасника. Також, наскільки я розумію, саме по дорозі в Чигирин ми заїдемо у село Суботів, вірно?
Velodreamer писав:4 Далі чіткого плану немає - залишаемо простір для маневрів. Можна поїхати на рибалку і купання. Можна взагалі нікуди не їхати, а побути в таборі (якщо не буде багато комарів). Також залишаемо один день на випадок дощу.
А можна уточнити, яке саме місце планується для купання та риболовлі? Як далеко воно розташовано від лагеря?
Velodreamer писав:5 Поїздка до джерела "Живун". Маршрут частково повторюється з попередніми днями, а частково - новий. Ввечрорі - омбін відзнятими фото і відео між учасниками.
До цього дня питань начебто немає - все зрозуміло.
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Igor-Creator »

Хочу також нагадати про деякі моменти, які планувалися на час проведення цього табору:

18-го серпня 2014 року вранці можна буде побачити цікаве астрономічне явище - зближення Венери та Юпітера. Для цього треба буде прокинутися дуже рано, ще до сходу Сонця.

При наявності ясної погоди була ідея влаштувати нічну поїздку при місячному світлі. Тобто, на вечір їдемо на ставок, там рибалимо та купаємось, а повертатися будемо уже після заходу Сонця. Звісно, що місячне світло нам допоможе лише на відкритій місцевості, а от у лісі треба буде користуватися своїми ліхтарями.

Також при попередньому обговоренні табору-2014 не раз було сказано, що важливою метою цього заходу є обмін корисним досвідом. Кожному з учасників пропонується (за бажанням) підготувати розповідь або майстер-класс стосовно тієї справи, яку він знає найкраще. Це може стосуватися усього, що так чи інакще стосується нашої спільної справи:
-- секрети та хитрощі зварювання металів;
-- технології роботи із епоксидною та поліефірною смолою;
-- виготовлення стапелів, шаблонів, матриць та іншого приладдя;
-- обслуговування на дрібний ремонт HPV-техніки власноруч у похідних умовах;
-- тонкощі приготування їжі у поході;
-- правильне харчування під час марафонів-бреветів;
-- організація та постановка палаточного табору;
-- нестандартні прийоми їзди на лігерадах та на іншій HPV-техніці;
-- особисто вигадані та власноруч створені інструменти, приспособи та корисний туристичний інвентар;
-- тонкощі фотографування та відеозйомки у умовах походу;
Гадаю, що майже у кожного учасника є свій особистий досвід, яким він при бажанні зможе поділитися з іншими.
"Майстер-класи" та обмін досвідом можна буде влаштовувати кожного вечора після повернення у табір та сніданку.
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

http://hpv.com.ua/2014/07/marshrut-chmi ... -chigirin/ - маршрут на Суботів і Чигирин. Грунтовий відрізок годиться тільки для сухої погоди. Тут не позначено шлях до порту і Дніпра від Чигирина. Бо я сам точно не знаю де він.

Місце для купання і для рибалки - різні місця. Для купаня треба буде їхати або на Тясмин (там точно можна рибалити, але я не пробував), або на Дніпро. Хороший пляж в селі Боровиця. Шлях на Дніпро проходить через Тясьмин, так що можна залишити рибалок там, а потім заїхати за ними по дорозі з пляжу. Відстань до Тясьмину - 5 км, до Дніпра - приблизно 20 км. На Тясмині рибалити не заборонено, але тамрибу не розводять. Сюди чк раз можна поїхати в перший день. Взагалі на рахунок першого дня, то я думаю, що тбері буде зустрічати учасників, які будуть їхати з різних боків, так що накатаємось це точно.

Найближче озеро в нашому селі, але там немає нормлаьної риби. Є малюсенькі карасики, яких ловлять руками. Хороша риба і рибалка буде в селі Мельники (Холодний Яр). Я вже домовився з братом, він допоможе з дозволом. Там ставки доглянуті.

https://mapsengine.google.com/map/edit? ... iDj5WuE_QI - карта
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

https://mapsengine.google.com/map/edit? ... j1Q3Ke4GWY - дорога до базового табру з Черкас та з Олександрівки (ст. Фунуклєєвка).
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Триває підготовка до табору. Нажаль, не встигаю проїхати по всіх маршрутах, так що будуть нам всім нові дороги , в тому чилсі і мені :) З 1-го до 13-го серпня я навряд чи буду мати доступ до інтернету (треба допомогти родичам в іншому селі), тому телефонуйте по всіх питаннях на номер 095 019 60 41.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
EnedyG
Повідомлень: 2
З нами з: 27 червня 2014, 12:49
Реальне ім'я: Енеді Габріель
Звідки ви?: м. Хуст, Закарпатська обл

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення EnedyG »

Привіт Всім!

Пропоную просте і дуже смачне блюдо: "Варена кукурудза"

Можна її нарвати або купити, правда не знаю чи вона буде придатна для варіння через два тиждня
Вкладення
Kukuruza.jpg
Kukuruza.jpg (28.09 Кіб) Переглянуто 16450 разів
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Табір велоконструкторів 2014

Повідомлення Velodreamer »

Хороший вапріант. Тут на полях є різна кукурудза, в тому числі ще не стигла. І ми будемо їхати повз неї.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Відповісти