Зварка металлу .

Розділ для обговорення технічних питань. Тут можна поділитися досвідом, або набратися досвіду, задаючи питання.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Зварка металлу .

Повідомлення Velodreamer »

Ви питали про аргонову зварку. Попитайте в своєму місті на точках шиномотажу, вони знають, де заварюють алюмінієві диски від коліс автомобілів.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Зварка металлу .

Повідомлення mijki »

Так звичайно , то робитиму як матиму вже аппарат на руках , поки що роблю візу , процес пішов ... Спробую домовитись з місцевим майстром аргонщиком щоб дав мені кілька платних-приватних уроків на моєму аппараті .
ps
Файне відео , фірма по велосипедних кастом рамах :o :roll: - http://youtu.be/ZZNfowFp26c
Євген
Повідомлень: 7
З нами з: 02 січня 2015, 20:54
Реальне ім'я: Євген
Моя HPV-техніка:: Будував щось склопластикове. Як зробив, побачів, що це...- дельта-трайк. Через дорожнечу склопластику перейшов на метал.
Звідки ви?: Миколаїв

Re: Зварка металлу .

Повідомлення Євген »

Точкове зварювання - спосіб з'єднання тонкостінних сталевих деталей.
Колись читав вказівку, що тонкостінні сталеві деталі потрібно зварювати малим струмом з попереднім підігрівом до темно-вишневого кольору. Чим тонше метал - тим більше підігрів і менше струм зварювання. Потім триває відпуск зварного з'єднання. Однак як це здійснити в домашніх умовах?...
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Зварка металлу .

Повідомлення mijki »

Газовим пальником ( пропанбутан ) гріти можна , не проблема .
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Зварка металлу .

Повідомлення mijki »

Сьогодні дивився за булеряном для майбутньої майстерні . Просте залізо - ціна під 4000 гр. китайський сварог . Планую купити чавунних труб та зварити конвекційну пічку для обігріву майстерні . Плюс ще одну пічку треба буде зварити для обігріву лакірні .

А це ще одна причина щоб купити таки файний зварочний аппарат ! ;)

Коллеги а хто який трубогиб використовує ? Може у вас саморобні вони з гідравлячним прессом , чи готові китайські ? У випадку , зробити саморобний то там треба буде просто в токаря круги оті з лункою під потрібні діаметри труб замовити ... чи ті круги можна й десь готові купити ?
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Зварка металлу .

Повідомлення mijki »

Там зявився зварочний аппарат з функцією плазморізу на 150 долларів дорожчий , як вважаєте плазморіз штука потрібна в гаражі чи можна й обійтися ?
Відповісти