Кріплення велокомп'ютера на руль хом'як - мій варіант

Розділ для обговорення технічних питань. Тут можна поділитися досвідом, або набратися досвіду, задаючи питання.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
Аватар користувача
vin_slava
Повідомлень: 23
З нами з: 12 липня 2014, 15:06
Реальне ім'я: Слава
Моя HPV-техніка:: Лігерад Колумб 2013
Звідки ви?: Вінниця

Кріплення велокомп'ютера на руль хом'як - мій варіант

Повідомлення vin_slava »

У зв'язку з тим, що довжина проводу стандартного велокомп'ютера не дозволяє закріпити його на кінці руля (між манетками чи ручками), то мені прийшлось помізкувати/експериментувати, як закріпити його надійно і нескладно, та ще й щоб все було видно. (я транспортую лігерад у ліфті - збити погано закріплений комп'ютер необережним рухом дуже легко)

Сподіваюсь, що комусь стане впригоді мій варіант, чи хтось щось краще запропонує.
Мені знадобились:
1. Подовжений болт 8мм (типу того, що для кріплення руля):
Зображення
2. Дві збільшені шайби
Зображення

3. Скручуєм конструкцію:
Зображення

4. Приміряєм:
Зображення

Результат монтажа:
Зображення

За більше ніж рік експлуатації - ніяких нарікань (правда, в сутінках уже нічого на екрані не роздивитись - під трубою менше світла)
Любиш кататись, люби і катайся
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Кріплення велокомп'ютера на руль хом'як - мій варіант

Повідомлення Igor-Creator »

vin_slava писав:Довжина проводу стандартного велокомп'ютера не дозволяє закріпити його на кінці руля (між манетками чи ручками)
Особисто мені набагато простіше подовжити безпосередньо сам провід від датчика до велокомп'ютера - розрізати його та додати усередину ще з півметра проводу :) Саме так я собі зазвичай і роблю... Але Ваш варіант теж може бути використаний, наприклад, тими людьми, хто зовсім "не дружить з паяльником".

Інший приклад - коли придбав дуже дорогий фірмовий велокомп, на який є гарантія і тому не можна різати його провід - тут ваша конструкція для кріплення велокомпа буде дуже доречна. Але знову ж, кажу тільки за себе - я користуюсь китайськими велокомпами, які купляю на АліЕкспресі чи у якійсь подібній торговельній системі, тому порізати та подовжити провід у моєму випадку - зовсім не проблема :)
Відповісти