Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Розділ для обговорення технічних питань. Тут можна поділитися досвідом, або набратися досвіду, задаючи питання.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Про трайк

Повідомлення Voolodja »

делал я трайк с задним наклоняющимся мостом, не дает он мега уверенности на поворотах, может надо привыкать.
серийного такого я еще в живую нигде не видел.
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Про трайк

Повідомлення mijki »

Voolodja писав:делал я трайк с задним наклоняющимся мостом, не дает он мега уверенности на поворотах, может надо привыкать.
серийного такого я еще в живую нигде не видел.
velotilt голланці обіцяють скоро пустити в серію ...
Хоча отой австрієць що steintrikes робить памятаю десь писав що йому на його wild one теж страшно чомусь на поворотах тому швидше як 30 - 40 кмг. він його не розганяє .. Але ж schteintriks мають передньопривідний нахиляючийсі міст а тут задньопривідний + тут ще й гідравліка все надійно контролює ( дивитись фото вище там вони ще експериментували з гальмами від велосипедів - тепер ставлять скутерну гідравліку )
Мені концепт сподобався , входиш в поворот , бачиш що кут нормальний затискаєш гідравлівкою нахилячку , вона відразу прихоплює , їдеш далі , чуєш що ще трохи б не завадило - ЛЕГЕНЬКО ПОПУСКАЄШ і опускаєшся нижче ...
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Веломобіль з концептом velotilt.

Повідомлення mijki »

...
"Дуже запалився ідеєю зробити одномісника по схемі velotilt , там помоєму немає ніяких НОНОтехнологій і все регулюється гідравлікою ! реально самому зробити . Але якийсь гачок там мусить бути бо він , аппарат , ще серійно не виготовляється , шкандибають з прототипом...

http://youtu.be/NxIL3hSwgJ0

Машинка цікава, звісно, але чи вистачить швидкості реакції, щоб заблокувати нахил, скажімо, під час раптового пориву від вантажівки? "

А навіщо нахил взагалі відпускати на прямих участках дороги ? Хай собі буде затиснутий , так спокійніще ж ! Нахил, вважаю, треба попускати хіба тоді як бачиш перед собою крутий поворот і саме їдеш з високою швидкістю ... :) ;) Переконавшись наперед в дзеРкало заднього огляду що жоден варят на грузовику чи автобусі не намірився тебе обганяти .

ps Якщо той форум не актуальний то де всі ці люди подівалися ? Тут зараз крім 3-4 чоловік майже ніхто не пише а там ніби багацько народу ...
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Про трайк

Повідомлення Velodreamer »

mijki писав: Мені концепт сподобався , входиш в поворот , бачиш що кут нормальний затискаєш гідравлівкою нахилячку , вона відразу прихоплює , їдеш далі , чуєш що ще трохи б не завадило - ЛЕГЕНЬКО ПОПУСКАЄШ і опускаєшся нижче ...
Забагато думок для керування...
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Повідомлення Velodreamer »

Переніс повідомлення про кренове керування в одну тему.

Нажаль я можу тільки сумніватись що до такого типу керування. Все треба пробувати на собі, щоб мати вагому точку зору.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Повідомлення mijki »

Олексію все правильно треба пробувати ...

Але ж і на стрімлайнері на повороті ніхто не літає на високих швидкостях ! До того ж можна зробити обмежувач щоб не опускався нижче певного , небезпечного кута ВЗАГАЛІ !
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Повідомлення Velodreamer »

А в чому тоді сенс трайку, що нахиляється? Хоя ясно в чому - простіше керування - як у одноколійника.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Повідомлення mijki »

І не тільки - кузов можна аеродинамічніщим зробити ... Це сам знаєш як важливо . Морду зробити гострою а не так як зараз в мого трайка широку морду через передню широку підвіску ...

І ця система якраз добра для одномістника . Просто з часом навчишся балансувати та відчувати аппарат , а от вже з пассажиром не пішло б думаю - небезпечно ...
Voolodja
Повідомлень: 131
З нами з: 23 жовтня 2014, 08:34
Реальне ім'я: Vladimir
Моя HPV-техніка:: bent.lv

Re: Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Повідомлення Voolodja »

Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Leaning trikes / Трайки з креновим керуванням

Повідомлення mijki »

Володя ти його ще не продав ? Маєш фотки задньої підвіски хороші ?
Відповісти