Програмне забезпечення для проектування.

Цей розділ створено для тестування роботи форуму

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
igor_ko
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2015, 01:08
Реальне ім'я: Ігор
Моя HPV-техніка:: звичайний байк з незначними косметичними удосконаленями

Програмне забезпечення для проектування.

Повідомлення igor_ko »

Зображення
фото з цього проекту https://plus.google.com/photos/10625270 ... banner=pwa
Всім вітання, я новенький на цьому форумі і байк у мене самий звичайнісінький, але мені дуже симпатизують ті транспортні засоби які Ви тут розробляєте і обговорюєте, бачу багато ідей в формі креслень, тому цікавить які саме програми і на яких етапах використовуєте у своїй рганізації креслярського господарства.
З особистого досвіду так як давно цікввлюсь архітектурою і мав потребу в безпосередній роботі проектувати технічну інфраструктуру споруд можу порекомендувати безкоштовну програму "Скечап" яку можна скачати з сайту http://sketchup.ru/resursy/skachat-sketchup
Особливим плюсом якої є вбудованна спільна бібілотека з міліонами готових обєктів якими можна ділитись і працювати спільно над правками
https://3dwarehouse.sketchup.com/search ... ass=entity

ось тут для прикладу ті мої роботи до яких дав спільний доступ на перегляд і скачування
https://3dwarehouse.sketchup.com/user.h ... 2878536996

а які використовуєте Ви програми і онлайн сервіси?
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Програмне забезпечення для проектування.

Повідомлення Velodreamer »

Вітаю нанашому форумі! Особисто я користуюсь t-Flex, хоча програма і застаріла, але свої функції виконує.
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
igor_ko
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2015, 01:08
Реальне ім'я: Ігор
Моя HPV-техніка:: звичайний байк з незначними косметичними удосконаленями

Re: Програмне забезпечення для проектування.

Повідомлення igor_ko »

вперше чую про таку :roll:
Аватар користувача
Velodreamer
Засновник
Повідомлень: 314
З нами з: 23 червня 2014, 11:25
Реальне ім'я: Олексій Ганшин
Звідки ви?: Холодний Яр, Україна
Контактна інформація:

Re: Програмне забезпечення для проектування.

Повідомлення Velodreamer »

Я починав з AutoCAD, але він був незручним, бо оптимізований для архітекторів. Там не можна робити анимацію, моделювати рухомі шарніри. Для цього краще шукати програми для машинобудування, там і підшипники і болти і багато чого іншого вже є в бібліотеках. А також дуже корисні можливості друку креслень деталей на принтері в масштабі 1:1 (можна на декількох листах, якщо на один не поміщається).
5393 км в 2013-му
3736 км в 2014-му
3393 км в 2015-му
Аватар користувача
Igor-Creator
Засновник
Повідомлень: 62
З нами з: 23 червня 2014, 08:35
Реальне ім'я: Ігор Галанін
Моя HPV-техніка:: Лігерад "Колумб" (2012 р.), лігерад "Світанок" (2015 р.), складний велосипед "Еврика-XXI" (2018 р.)
Звідки ви?: Київська область
Контактна інформація:

Re: Програмне забезпечення для проектування.

Повідомлення Igor-Creator »

Теж користуюсь T-Flex. Одного разу я спробував перейти Sketchup, бо він здавався мені набагато простішим в плані навчання. Але досить швидко я зрозумів, що T-Flex має набагато більше можливостей саме для машинобудівного проектування, тому я знову повернувся до T-Flex.

Якщо Вам не подобається ця програма і Ви хочете знайти альтернативу - ну що ж, вибір є. Один мій товариш, наприклад, користується виключно програмою "Компас-3Д" і дуже нею задоволений. А ще існує "монстр" під назвою SolidWorks - програма дуже велика як за розмірами та вимогами до комп'ютерного "заліза", так і за своїми можливостями.

А ми обрали саме T-Flex тому, що ця програма має досить невеликий розмір, невибаглива до потужності комп'ютера, та при всьому тому має багаті можливості - майже такі ж, як і інші професійні САПР для машинобудування.
igor_ko
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2015, 01:08
Реальне ім'я: Ігор
Моя HPV-техніка:: звичайний байк з незначними косметичними удосконаленями

Re: Програмне забезпечення для проектування.

Повідомлення igor_ko »

ok дякую за розяснення, тепер буду орієнтуватись :oops:
Відповісти