Ергономічні сидіння для веломобілів та лігерадів

Цей розділ створено для тестування роботи форуму

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Ергономічні сидіння для веломобілів та лігерадів

Повідомлення mijki »

Цікавить технологія самостійного виготовлення .
Як варіант , робимо більш менш зручну конструкцію з підручного матеріалу ( як то пінопласт , фанера чи пластикові труби ) тестуємо чи більш менш зручно сидіти в ньому та крутити педалі .
Після цього простелюємо 2йку паралону або 2 слої синтипону та застелюємо плівкою . Тоді беремо швидкосохнучу епоксидку промащуєм зо 2 верстви склотканини чи скловолокна зестелюємо паралон та швиденько плюхаємося туди своїм задом :mrgreen: . сидимо пів години ( поки схопить епоксидка ) покручуючи при цьому педалі щоб зробити точний відбиток власного тіла в динаміці .

Як вам така технологія виготовлення ? Ще таке не робив але в теорії виглядає як досить добрий робочий варіант .

Звичайно в ідеал так сидіння не виведеш і скоріш за все прийдеться возити з собою банку автошпаклівки та підшпакльовувати в процессі довшої їзди ті чи інші точки на сидінні але то таке вже менш суттєво ...

Можливо комусь відомі інші технології ? Діліться . :)
barmaley-54
Повідомлень: 5
З нами з: 04 липня 2014, 21:07
Реальне ім'я: Муравьев Сергей.
Моя HPV-техніка:: 5 разных лигерадов.
Звідки ви?: Киев

Re: Ергономічні сидіння для веломобілів та лігерадів

Повідомлення barmaley-54 »

Думаю не следует с этим заморачиваться. Когда-то делал ортопедическую рукоять для подводного ружья, получилось очень красиво и удобно. Ружье лежало в руке как влитое и радовало глаза, но в использовании оказалось не пригодно. Рука почти сразу начинала уставать, а поменять захват было нельзя. Уверен то-же будет и с сиденьем, при езде я всегда слегка смещаюсь вперед назад и тело не устает. Прими во внимание и смену одежды. Лучше купить готовое у Ганшина, и если так уж захочется изменить форму подклеить прокладки в нужных местах.Прошу прощения за много букв, что-то меня прорвало!
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Ергономічні сидіння для веломобілів та лігерадів

Повідомлення mijki »

Про необхідність зміщення вперед назад , підчас їзди , якось не подумав ! Дякую за зауваження . Значить треба не тільки педалі крутити а й соватись вперед назад поки епоксидка не прихопила . :idea: :)( щоб мав місце певний люфт :geek: )

Для DIY фаната не існує перешкод ! ;)
Аватар користувача
mijki
Повідомлень: 193
З нами з: 27 червня 2014, 11:27
Реальне ім'я: Mykola
Звідки ви?: Трускавець
Контактна інформація:

Re: Ергономічні сидіння для веломобілів та лігерадів

Повідомлення mijki »

Зробив майстер модель (поки що) так -- каркас фанера , далі основа композит , вже по формі хребта . Далі багато гіпсу та акрилпутц-шпаклівки далі фарба акрилова далі автошпаклівка , фарба аерозольна знову шпаклівка і фарба , форма вже ніби нормальна , незабаром робитиму негатив-матрицю з ребрами жорсткості . Сидіти в моделі ніби всім домашнім зручно , міняти положення вперед назад теж можна і всеодно зручно , зробив високим щоб була опора й для голови ...
Відповісти