Виробництво лігерадів

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Відповісти
oksap5
Повідомлень: 20
З нами з: 01 березня 2016, 23:00
Реальне ім'я: руслан
Моя HPV-техніка:: Лігерад Сафарі

Виробництво лігерадів

Повідомлення oksap5 »

Вітаю фанатів велобудування. Вже рік як я також приєднався до цього руху, гуртка " сам склєпав". Лікарі заборонили мені іздити на вертикальному ровері, тому я зацікавився лігерадами. Хотів купити раму Колумб, але не привабила сталь, висота, кріплення заднього маятника і відповідно бокове розхитування. Хоча коли пізніше покатався на Колумбі, то зрозумів що мої побоювання були трохи хибними.
Я тоді вирішив сам творити чудеса, і переробив складний ровер в лігерад Сафарі. Як виявилося не все так просто, але за то взнав що таке трейл,"розвєсовка", хом'як, старість алюмінію і т.д. Потім мені надоїло бавитися в інжінера, і я почав шукати те що хочу, справжній лігерад. Виявляється ситуація надзвичайно складна. Ціни просто космічні. Самим доступним виявився Азуб. Карбонова рама в Києві 3500 у.о, в Німцях 6000, титановий лігер в Тайвані 4000.
Ринок не заповнений дешевими алюмінієвими лігерадами. Вирішив організувати цех. Запросив до співпраці відомого інженера та виробника лігерадів, але в останній момент він передумав приїхати на переговори до Львова. За цей час я закінчив ремонт в офісі- магазині площею 50 кв.м та зробив порядак в цеху 149 м.кв. Після облому здав все до весни в аренду, але.....
Але я далі мрію про серйозне виробництво. Маю кошти на обладнання та при міщення, та саме головне ВІРУ в цю справу.
Запрошую до спвпраці та чекаю на пропозиції. Я не знаю як це правильно все має бути організовано. Може дистанційно кожен буде займатися своєю часткою в цій справі. Хтось виготовляє сидіння, хтось рами, хтось збутом, хтось розробками, хтось складанням усього до купи. Можливо якщо є однодумці, то варто зустрітися.
Може це все дитячо наївно і смішно, але я вірю. Вірю що колектив може більше ніж поодиночці, вірю в успіх та майбутнє лігерадобудування.
А які Ваші думки?
http://io.ua/35478540
http://io.ua/35478541p
http://io.ua/35478542p
Після попередньої домовленності з відомою людиною в лігерадобудуванні і в очікуванні на його приїзд, я підготував офіс для умов праці. В цеху є свердлильні, різальні станки, точило та двохфазна зварка. В планах був фрезерний станок та аргонова зварка. Почав вивчати тему карбону.
Пробіг на авто 1000000 км, на мото 40000 км, на вело 5000 км, на лігераді 1000 км. Поки що.
Відповісти