Сторінка 1 з 1

Великий велотурнір 5-7 червня у Вінниці

Додано: 16 квітня 2015, 20:50
Velodreamer
http://i-vin.info/news/sportsmeny-z-8-m ... kakh-10749

Зображення
5-7 червня на Вінниччині відбудуться міжнародні змагання з велоспорту «ГРАН-ПРІ ВІННИЦЯ» та «ГРАН-ПРІ ІСД».

Вчора, 15 квітня, вже відбулося перше засідання організаційного комітету турніру. Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, такі масштабні міжнародні змагання з велоспорту на Вінниччині відбуватимуться вперше.

– Раніше змагання відбувалися в Донецьку та Києві, але в зв’язку із ситуацією, яка склалася у Східному регіоні України, прийнято рішення міжнародні змагання проводити на території Вінницької області, – сказав Івасюк.

Як повідомив посадовець, турнір триватиме з 5 по 7 червня. На старт вийдуть понад 18 команд, в яких виступатимуть велогонщики з восьми країн світу: Румунії, Молдови, Чехії, Угорщини, Білорусії, Казахстану, Польщі та України.

Зокрема, 5 червня стартуватиме гонка-критеріум у рамках чемпіонату України, а саме кільцева гонка з проміжними фінішами. 6 червня буде групова шосейна велогонка на 141 км, другої категорії UCI «Гран-прі Вінниці»; 7 червня – групова шосейна велогонка на 150 км другої категорії UCI «Гран-прі ІСД». Кількість учасників орієнтовно становитиме 140-160 осіб.

Окрім основного змагання, паралельно відбуватимуться розважальні програми для дітей, велогонка для аматорів, ветеранів велоспорту та журналістів. Також заплановані виступи майстрів велотріалу, виставки ретро-велосипедів, веломобілів, ярмарка спортивних товарів і сувенірів, шоу веловинаходів тощо.

Нагадаємо, торік громада районного містечка Липовець виграла 235 тисяч євро на розвиток велосипедного туризму у своєму населеному пункті.

Re: Великий велотурнір 5-7 червня у Вінниці

Додано: 16 квітня 2015, 20:50
Velodreamer
Ще досить багато часу до заходу. МОже подумаємо взяти участь?

Re: Великий велотурнір 5-7 червня у Вінниці

Додано: 16 квітня 2015, 21:29
maugli
в принципе я могу поехать, а что там можно будет делать. и с кем связаться, по поводу узаконивания участия в мероприятия

Re: Великий велотурнір 5-7 червня у Вінниці

Додано: 16 квітня 2015, 23:53
Velodreamer
Надо искать контакты. Я эту новость получил из общей рассылки.