Сторінка 1 з 2

Табір 2016 - обговрення

Додано: 07 вересня 2015, 16:25
Velodreamer
Створюю тему для обговрення планівв стосовно наступної клубної зустрічі.
Прохання до Павла Недільскього розказати про основні положення (місце, терміни проведення, приблизний кілометраж поїздок, приблизна вартість для одного учасника та інше).

Наприклад, у нас на минулих таборах був душ, туалет, пральна машина, польова кухня, майстеря і місця для наметів - це все безкоштовне. Платили ми тільки за харчі, а також за квитки туди і назад. Як буде з цим всим в Ковелі?

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 26 травня 2016, 16:33
vin_slava
Всім доброго часу!
Думаю, що пора вже активніше обговорювати підготовку до цього заходу.
Також мені здається, що одної теми замало, можна було б виділити підфорум.

Особисто я би хотів обговорити такі моменти:
Павло писав, що назад із пунктів призначення можна буде добратись прим. електричкою (для тих кому некомфортно за день проїжати більше 100 км або у інших непередбачуваних ситуаціях). Однак я не уявляю, як можна у електричку впхати лігерад чи тим більше трайк? :shock: Особливо декілька.

Інше питання - логістика, я так само не дуже охотно хочу їхати із 2-ма лігерадами (другий дружини) у поїзді.
Так що, можливо, хто буде добиратись через Вінницю на машині і зможе їх забрати і доставити у Ковель (і можливо назад).
А людям без велотехніки у поїзді їхати значно легше.

Якщо ж доведеться їх заносити у поїзд, то я хотів би, щоб той, хто має такий досвід, поділився.
Я підозрюю, що це далеко не те саме, що пакувати у поїзд вертикальний велосипед у чохлі.
Зовсім же не хочеться знімати вилку чи погнути задню перекидку і т.д.

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 28 травня 2016, 10:32
vin_slava
Також, у приватному листуванні Павло сказав, що на Світязь у нас буде машина, яка може перевезти речі, необхідні для життя в кемпінгу (намети, кухня і т.д.)
Тобто, я так розумію, що везти все це на лігераді на велику відстань не треба, відповідно не треба задумуватись, як кріпити всі ці речі на лігерад. Окрім можливо відрізку від залізничного вокзалу Ковеля до місця проживання в Ковелі. І в ідеалі хотілось би збирати лігерад не на вокзалі, а краще вже в таборі, в більш зручній і спокійній обстановці.

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 31 травня 2016, 15:04
Paulus
Вітаю всіх.
Я згідний, що обговорювати підготовку до заходу можна активніше і спробую на всі питання, що виникають, давати відповіді.
Для тих, хто планує їхати до Ковеля пасажирськими потягами, рекомендую завчасно замовляти квитки, в т.ч. на зворотний шлях, особливо із південних напрямків. До речі, з 13.06.16 р. призначається додатковий пасажирський поїзд сполучення Херсон-Луцьк (слідує через основні станції - Миколаїв - Одеса - Жмеринка - Хмельницький - Тернопіль - Рівне), а з Луцька доїхати до Ковеля не складно.
Щодо питань vin_slava. Майже на всіх запланованих маршрутах велоподорожей поряд буде проходити залізнична колія. Приміські потяги ходять регулярно і цим можна при необхідності скористатись. Перевозити будь-яку нашу велотехніку проблем не буде, пасажирів їздить небагато і завжди знайдеться місце для нас. Оплата перевезення велосипеда (а наша техніка класифікується як велосипед) складає 50% вартості повного квитка. Наприклад, проїзд з Ковеля до Луцька коштує 14 грн, оплата за перевезення велосипеда - 7 грн. В мене є досвід таких перевезень.
Для перевезення лігерада у пасажирському потязі можна брати квиток на додаткове місце, яке оплачується як багаж до 50 кг. Розмір полок у плацкартному і купейному вагонах на фото:
Розмір полок у плацкартному вагоні
Розмір полок у плацкартному вагоні
new-vagon-grodno-5.jpg (119.61 Кіб) Переглянуто 16153 разів
Розмір полок у купейному вагоні
Розмір полок у купейному вагоні
2236355.jpg (84.11 Кіб) Переглянуто 16153 разів
Є досвід перевезення лігерада "Колумб" із знятими колесами саме на третій полці поперек купе плацкартного вагона. За Правилами перевезення велосипеда у пасажирських потягах, його дійсно треба пакувати у чохли. Чохли можна пошити із будівельної плівки, вона міцна і коштує до 10 грн за м/п, ширина 150 см.
А ще є непоганий спосіб доставки велотехніки - це залізничні багажні вагони. Щосереди на станцію Ковель прибуває такий вагон із потягом Київ - Львів, а відправити багаж можна із будь-якої станції Укрзалізниці. Коштує недорого, наприклад з Києва - приблизно 30 грн один велосипед. Також в Ковелі працюють відділення "Нова пошта", "Ін-Тайм", "Нічний експрес", "Український експрес", "Кур'єрська служба доставки", "Служба доставки Міст Експрес".
Залізничний вокзал знаходиться на відстані одного км до місця базування. У нашому розпорядженні буде мікроавтобус. Всіх бажаючих будемо зустрічати.

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 31 травня 2016, 22:27
oksap5
Напишіть дату. Щось не ясно що обговорюється. Потрібно зголошуватися хто їде. Скільки людей було на минулому таборі?

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 01 червня 2016, 00:38
Paulus
Обговорюємо щорічний клубний захід - "Табір Велоконструкторів - 2016" ( 4 - 12 серпня ) м. Ковель Волинської області.
На нашому сайті опублікована стаття-анонс від 2 січня 2016 року, до статті є 35 коментарів, в моєму коментарі від 4 січня пропонується форма заявки учасника заходу. Зареєстрованих вже є 9 чоловік. Часу залишається небагато, плануйте свої відпустки і відпочинок, надсилайте анкети для реєстрації. Минулого року у "Таборі Велоконструкторів - 2015" прийняло участь більше 20 чоловік.
Для зручності тему для обговорення виносимо на форум.

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 01 червня 2016, 11:59
vin_slava
Дякую за відповіді, Paulus.
Із перелічених варіантів доставки лігерадів, якщо ніхто не підкине на авто, мені найбільше подобається перевезення на 3-ій полці плацкарта.
Переплачувати за дод. місце не треба, і буде він їхати поряд з хазяїном :).
Свої лігеради прийдеться сильно розібрати, але якщо нас там зустрінуть на бусі, то це не проблема. Я вас, Павло, попереджу, коли буде прибуття мого поїзда, після того як куплю квитки.

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 02 червня 2016, 15:31
vin_slava
Також хотів уточнити, ми будем їздити переважно по асфальту? тобто покришки слік мають бути ок?

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 02 червня 2016, 23:53
Paulus
Так, будемо їздити переважно по асфальту.

Re: Табір 2016 - обговрення

Додано: 08 липня 2016, 12:52
vin_slava
Виникло ще питання безпеки нашої велотехніки. Поки ми будем у Ковелі, то,як я розумію, наніч вона буде залишатись на території приватної садиби - думаю це ОК.
А от, коли ми будемо на Світязі у кемпінгу? Він же не обгорожений, мабуть, треба буде на ніч пристібати протиугонками?