Табір 2016 - обговрення

Розділ для обговрення не технічніх питань, таких як организація зустрічей, робота клубного сайту, обговорення політики клубу, питання про придбання або продаж виробів або матеріалів.

Модератори: Velodreamer, Igor-Creator

Аватар користувача
vin_slava
Повідомлень: 23
З нами з: 12 липня 2014, 15:06
Реальне ім'я: Слава
Моя HPV-техніка:: Лігерад Колумб 2013
Звідки ви?: Вінниця

Re: Табір 2016 - обговрення

Повідомлення vin_slava »

Інше питання, яке мене не полишає - читаючи план табору - я бачу, що денний пробіг складатиме 150 - 200 км день.
Я вірю в себе, що можна проїхати 150 км за день, щодо більшого, то я вже сумніваюсь. І то, якщо рельєф переважно рівнинний.
Бо мій досвід по пагорбам показує, що вниз летиш 40-50 км/год (проїжджається швидко), а вверх 10(плентаюсь довго). От і виходить, що основний час подорожі тратиться на підйоми.

До речі, у серпні дні не такі уже і довгі, і треба бути готовим, що доведеться повертатись назад темнотою (треба брати вогники і запасні батарейки)
Любиш кататись, люби і катайся
Paulus
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2016, 11:50
Реальне ім'я: Павло Недільський
Моя HPV-техніка:: Стрімлайнер "Комфорт-01"

Re: Табір 2016 - обговрення

Повідомлення Paulus »

Вітаю всіх.
Дійсно, максимальні денні кілометражі можуть складати більше 150, але це тільки дві велоподорожі - до Луцька і на Світязь із заїздом в м.Володимир-Волинський. У всіх буде вибір - хто має відповідну фізичну підготовку і швидкісну надійну велотехніку може спробувати проїхати весь маршрут своїм ходом, кому таке навантаження буде велике, частину відстані зможе проїхати приміським потягом. У випадку поломки техніки, або інших проблем, буде викликатись на допомогу автомобіль. Інші заплановані відстані за день не будут перевищувати 50 км і дорога оз.Світязь - Ковель - 95 км. Дороги у нас відносно непогані і рельєф переважно рівнинний.
Волинь - західний регіон, відповідно темнії у нас пізніше за київським часом. Наприклад, в ці дні після 22 години. В серпні місяці будемо намагатись закінчувати подорожі до 21 години. Але незалежно від цього наша велотехніка повинна відповідати всім вимогам безпеки - встановлені світловідбивачі (катафоти) відповідних кольорів, не зайвим буде і велосипедний ліхтар, червона мігалка, і взагалі гальма, управління, перемикачі, гума і т.і. не повинні створювати нам зайвих проблем, тобто техніка має бути ісправною і надійною.
Аватар користувача
vin_slava
Повідомлень: 23
З нами з: 12 липня 2014, 15:06
Реальне ім'я: Слава
Моя HPV-техніка:: Лігерад Колумб 2013
Звідки ви?: Вінниця

Re: Табір 2016 - обговрення

Повідомлення vin_slava »

Дякую, що нагадали про світловідбивачі, я то взагалі користуюсь мігалками (спереду і ззаду), але оранжеві у шпиці треба добавити
Любиш кататись, люби і катайся
Відповісти