Сторінка 1 з 1

Кріплення велокомп'ютера на руль хом'як - мій варіант

Додано: 11 липня 2016, 18:54
vin_slava
У зв'язку з тим, що довжина проводу стандартного велокомп'ютера не дозволяє закріпити його на кінці руля (між манетками чи ручками), то мені прийшлось помізкувати/експериментувати, як закріпити його надійно і нескладно, та ще й щоб все було видно. (я транспортую лігерад у ліфті - збити погано закріплений комп'ютер необережним рухом дуже легко)

Сподіваюсь, що комусь стане впригоді мій варіант, чи хтось щось краще запропонує.
Мені знадобились:
1. Подовжений болт 8мм (типу того, що для кріплення руля):
Зображення
2. Дві збільшені шайби
Зображення

3. Скручуєм конструкцію:
Зображення

4. Приміряєм:
Зображення

Результат монтажа:
Зображення

За більше ніж рік експлуатації - ніяких нарікань (правда, в сутінках уже нічого на екрані не роздивитись - під трубою менше світла)

Re: Кріплення велокомп'ютера на руль хом'як - мій варіант

Додано: 11 липня 2016, 23:24
Igor-Creator
vin_slava писав:Довжина проводу стандартного велокомп'ютера не дозволяє закріпити його на кінці руля (між манетками чи ручками)
Особисто мені набагато простіше подовжити безпосередньо сам провід від датчика до велокомп'ютера - розрізати його та додати усередину ще з півметра проводу :) Саме так я собі зазвичай і роблю... Але Ваш варіант теж може бути використаний, наприклад, тими людьми, хто зовсім "не дружить з паяльником".

Інший приклад - коли придбав дуже дорогий фірмовий велокомп, на який є гарантія і тому не можна різати його провід - тут ваша конструкція для кріплення велокомпа буде дуже доречна. Але знову ж, кажу тільки за себе - я користуюсь китайськими велокомпами, які купляю на АліЕкспресі чи у якійсь подібній торговельній системі, тому порізати та подовжити провід у моєму випадку - зовсім не проблема :)