Сторінка 1 з 1

Реєстрація і заборона доступу на форум

Додано: 08 березня 2015, 11:39
Velodreamer
Шановні учасники! Якщо ви раптово побачили, що вам з неясних причин заборонили доступ до форуму - зверніться до мене на е-mail (alex_g2002@ukr.net) і повідомте про це. Я без попередження баню спам-ботів і спамерів людей, які час від часу реєструються у нас на форумі. Іноді бан по імені користувача не допомагає, тому доводиться банити IP адресу. Буває так, що під заборону випадково може потрапити і адреса нормального користувача. Тому не соромтесь повідомити про раптовий бан.

Re: Заборона доступу

Додано: 25 квітня 2015, 07:10
Velodreamer
Ще одна об'ява: Деякі користувачі, судячи з усього, неотримують моїх листів-відповідей на е-маіл. Я нікого свідомо не ігнорую і всім відповідаю на листи. Тому, якщо ви не отримуєте відповіді - перевірте спам-фільтр у налаштуваннях поштової скриньки, або телефонуйте: 0950196041

Re: Заборона доступу

Додано: 09 липня 2015, 10:12
Velodreamer
Шановні! Через величезну кількість спамерів я був вимушений змінити порядок раєстрації на форумі. Теперь реєструватись можна тільки зі згоди адінистратора. Якщо виникають питання - пишіть на alex_g2002@ukr.netВказане реальне ім'я при реєстрації - підтвердження того, що ви не спамер. Записи без імені не активуватиму.

Re: Реєстрація і заборона доступу на форум

Додано: 12 липня 2015, 01:22
Igor-Creator
Почистив базу зареєстрованих учасників - видалив більш ніж півтори сотні спамерів та інших подібних "діячів".

Нагадую читачам нашого форуму:
усі матеріали, які розміщено на цьому форумі та на нашому клубному сайті, доступні для перегляду без реєстрації!!!


Тому якщо ви просто читаєте матеріали з наших інтернет-ресурсів, і при цьому не плануєте нічого писати - тоді реєстрація вам не потрібна. Реєструватися треба лише у тому разі, якщо ви плануєте писати статті та відгуки на сайті, чи хочете приймати участь у обговоренні на форумі.

Окрім свого реального ім'я, також я рекомендую адекватно заповнити розділ "Моя HPV-техніка". Якщо у вас ще немає реальної техніки, а є лише плани та мрії - тоді напишіть про них! Запис у цьому розділі дуже сильно полегшить роботу адміністраторам та дозволить набагато легше відрізнити справжнього активіста HPV посеред купи спамерів, "мережевих тролів" та іншого непотребу...

Re: Реєстрація і заборона доступу на форум

Додано: 21 серпня 2015, 09:58
Igor-Creator
По причині великої кількості спроб реєстрації спам-ботів та спамерів я вимушений зараз зовсім вимкнути самостійну реєстрацію користувачів. Підозрюю, що в системі безпеки форума є якась "дірка", яка дозволяє ботам обходити антиспамерську перевірку. Буду розбиратися...
Тому на деякий час самостійна реєстрація на нашому форумі буде вимкнена зовсім. На цей час реєстрація нових користувачів буде можлива лише вручну адміністраторами форуму. Тому якщо комусь терміново необхідно зареєструватися саме зараз - пишіть листа на ось цю адресу:

Зображення

У листі коротко вкажіть інформацію про себе - хто ви, звідки, яке відношення маєте до тематики форуму та який логін/пароль бажаєте мати.